Bag-in-box

Skupina bag-in-boxov zahŕňa 5 rôznych technologických riešení, prispôsobených  rôznym typom tekutých produktov, v potravinárskom priemysle a kateringu. Je vyrábaný v rôznych objemoch podľa požiadaviek zákazníka.

obaly04

Prečo bag-in-box?

  • Kvalita: Balený produkt je výborne chránený v obaloch prispôsobených danému produktu.
  • Nezávadnosť: Čistý proces začína plnením a pokračuje aj vyprázdňovaním obalu, čo zaručuje absolútnu hygienu produktu.
  • Trvanlivosť: Riešenie pre predĺženie trvanlivosti produktu napr. tekutých vajíčok.
  • Úspora: Použitie menšieho množstva obalového materiálu čím vznikajú aj menšie skladové a dopravné náklady čo zvyšuje finálny profit.
  • Prispôsobivosť: Je možné kombinovať so všetkými dostupnými plničkami na trhu
  • Životné prostredie: Menej odpadu, vďaka ušetreniu až 70 % na surových materiáloch v porovnaní so štandardnými pevnými obalmi v tých istých objemoch.

Inbox milk

Bag-In-Box pre mlieko a mliečne produkty s objemom od 5 do 23 litrov ponúka ekonomické, hygienické balenie a odlievací systém. Balenie je vyrobené z polyetylénových viacvrstvových filmov, ktoré poskytujú ochranu pred unikaním cez mikrootvory, abráziou a hrubým zaobchádzaním. Vrecia sú podrobené prísnym testom, čím spĺňajú požiadavky najvyšších kvalitatívnych štandardov. Obaly pre mlieko môžu byť vybavené aj hadičkou. Bag-In-Box môže byť vložený do nevratných alebo vratných obalov, ako sú plastové alebo lepenkové kontajnery. Tento typ obalu sa môže využívať pre rôzne druhy mliečnych produktov, ako je jogurt, zmrzlina a mliečne nápoje, ale aj syr z odtučneného alebo plnotučného mlieka.


Inbox oil

Balenie Bag-in-Box je ideálne pre balenie jedlých olejov. Vrecia môžu byť v rôznych veľkostiach od 3 do 1000 litrov. Vrecia sú vyrobené z nylonového laminátu a môžu byť vybavené stláčacím odlievacím uzáverom. Ak je to potrebné, väčšie vrecia môžu mať vhodný výpust na vyprázdňovanie (Flexipack).


Inbox eggs

Bag-in-box pre aseptické balenie vaječných zmesí. Inovačné aseptické balenie, ktoré zaručuje trvanlivosť tekutých vajec 4 týždne pri skladovaní 4º C. Obal je metalizovaný alebo z PE materiálu a môže byť vyrobený s rôznymi druhmi uzáverov podľa požiadavky zákazníka (s obsahom 3l až 1000 l).


Inbox sauce

Bag-in-box pre balenie rôznych omáčok, kečupov, majonéz atď., v rôznych veľkostiach podľa požiadavky zákazníka. Môže byť vyrobený pre aseptické balenia alebo balenie za horúca s prezervatívnymi látkami. Taktiež možnosť rôznych uzáverov, hadičiek a výpustných kohútikov.


Inbox sept

Ponúkame 5 až 25 litrové obaly v krabicovom systéme .Vonkajší kontajner môže byť kartónový alebo dispenzer.
Vhodné pre:

• reštaurácie

• fast food reťazce

• ideálne pre aseptické balenie ovocných a zeleninových koncentrátov

Je možné vyrobiť s rôznymi uzávermi, hadičkami, výpustnými ventilmi.